Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Andrave (21300 niezalogowanych)
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
Jak dla mnie to jedyny polityk ktory ma odwage mowic co mysli i jest bardzo inteligentny .Lubie Go czytac i sluchac .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no tak. tylko jakos nikt nie mówei o tym ze jest to jego od dawna okreslona strategia. zrobić dużo szumu dzieki poparciu swojej partii, zrobic jeszcze więcej szumu krytykujac swoją partie i zbierać swoich wielbicieli. to że ktoś ma fajnego bloga nie znaczy że od razu ma pomyśł na naprawę sytuacji w naszym kraju, prosze Was

najzabawniejsze jest to ,że wytarczy byc troszeczke innym, delikatnie bardziej wyrazistym od tej szarej masy polityków i od razu staje sie demonem polityki.

dla mnie Palikot to pustak, mimo że inteligentny...pustak, któy w swoim zadufaniu stwierdził ,że kasy mu juz wystarczy, czas sie zając polityką.a kiedy zobaczył że robi się popularny to doszedł do wniosku że czas grać we włąsną grę.

wyobraźmy sobie Palikota jako premiera, hahahahahahahahahaha
albo daj Bóg- Prezydenta buhahahahahahahahahahahahahah

pamietajcie- pies który głośno szczeka , najczęściej nie gryzie ...
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
dlugo nie pociagnie jak bedzie glosno fikal dodadza mu czegos do jedzenia usnie i zrobia mu nagie zdjecie z niepelnoletnia prostytutka i bedzie po sprawie taka jest polska polityka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
i tak w temacie Palikota, czasem słucham tych 3 ludków, oni teZ potrafia zagrać na wszystkim, ale im wychodzi...


Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Johen polityka to nie kaleczenie muzyki na rurach, ale pewna dlugofalowa strategia.
Masz jakies ciekawe pomysly na poprawe sytuacji w PL sluchamy z uwaga. Krytykowac kazdy
potrafi.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to co robi palikot jest gorsze od kaleczenia muzyki na rurach, i myslalem ze to temat o Palikocie... czy moze nie zauwazyles, nie musze sie dzielic swoimi pomyslami bo nie zajmuje sie polityka. i tak sie sklada ze jedym z przywilejow tych ktorzy nie zajmuja sie polityka jest mozliwosc krytykowania tych ktorzy sie nia zajmuja. tak uwazam i tak robie. jezeli kochasz oszolomstwo to twoja sprawa, ode mnie wara. dla mnie oszolom zostanie oszolomem, bez wzgledu na to jak "cudowny" blog zalozyl.

jakos nie zauwazylem zeby ktos analizowal propozycje polityczne czy programowe Palikota, ciekawe dlaczego? moze ich nie ma? a przytakiwac jakiemus durniowiu tylko dlatego ze jest aktualnie przeciwko partii rzadzacej jak i opozycji nie zamierzam. to juz bylo w naszej polityce.

z przyjemnoscia poczytam ja Ty analizujesz program polityczny palikota... a potem sie do tego odniosę. wiec dawaj śmiało chłopie !!!
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MOIM ZDANIEM POSCIC Z DYMEM
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Palikotów, Kaczyńskich i Rydzyków u nas na pęczki. Każdy z nich zapewnia, że mówi to co myśli a moim zdaniem mówi to co tłum oczekuje, a od wielu lat ten skołowany tłum do którego i ja się zaliczam chwyta się każdego słowa i zdania bedącego czymś odwrotnym od zwykłej codzienności. Trzeba przyznać Palikotowi umiejętność skonsumowania na własny użytek tego co porywa naród - a więc innego słowa / nie zawsze zgodnego z własnym sumieniem/. Dla mnie aż nadto zrozumiałym jest jego postawa - nie popieram i nie zgadzam się z polityką prowadzoną przez partię, której jestem członkiem - wystąpuję i rezygnuję z takiej przynależności. A nie stawiam jakieś nie określone warunki jak coś tam itd. Albo nie zgadzam się i zabieran swoje zabawki albo trochę się podroczę może coś ugram. Balansowanie na krawędzi nie wiadomo czego i granie na emocjach umęczonego narodu to nic innego jak zwykle polityczne draństwo. Cóż wielkiego zdziałał jako szef komisji przyjazne państwo? Dlaczego wówczas nie starał się usadzić czarnej mafiii? Teraz nagle stał się oświeconym. Nie przekreślam go jako człowieka, ale jako polityk jest skończony w takim samym stopniu jak cały zakon z ulicy Wiejskiej. Jedynym ratunkiem dla Polskiej polityki jest to aby ten cały klan z tego gmachu wywieżć na bezludną wyspę a cały budynek przy użyciu najskuteczniejszych środków chemicznych odkazić i po okresie karencji wprowadzić tam ludzi nowych i wolnych od zakłamania i obłudy. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Panowie, wszystko pieknie, caly parlament jest be, rzad jest be, Rydzyk jest be i Palikot tez jest be.
Przepedzic, pognac w... hm... cokolwiek i zastapic nowymi.
Nie ma tak!
Kto przyjdzie na ich miejsce? Nastepni, jak spod sztancy przytakiwacze, lub bezwolne marionetki ideologii takiej czy innej partii.
Mozecie mowic co chcecie, a ja i tak mam swoje zdanie.
Wcale nie krzycze "Palikot na prezydenta!", ale uwazam, ze zdrowy rozsadek ten gosc posiada. I nawet zna jego instrukcje obslugi! Bo od wielu lat radzi sobie w zyciu doskonale.
Na zarzut, ze J.P. () chce zaistniec odpowiem krotko: zaistnial juz dawno. Kase tez juz ma, wiec nie ma mowy o dorwaniu sie do koryta. On jest wlascicielem koryt. Moze je co najwyzej wydzierzawiac glodomorom.
Ma odwage glosno mowic o sprawach, o ktorych wielu z nas gada przy kielichu i nic z tego nie wynika.
Dla mnie jest ciekawa osobowoscia w polskiej polityce. Nie, zeby byl az tak wyjatkowy, ale ma szeroki zakres odbioru.
I - powtarzam - ma jaja!
Ot, tyle. Moje, najmojsze zdanie na ten temat.
I tak Was wszystkich lubie!

Pozdrowionka!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Loulou, tez buziole! Wielgaaasne!
Zgłoś wpis


Bliżej nas